Stylový nábytek za přijatelné ceny

truhlář skříně

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Vestavěné skříně - Truhlářství Roman Martínek

Vestavěné skříně Nabízíme široké spektrum vestavěných skříní na míru, jejichž nespornou výhodou je především efektivní využití úložného prostoru a fakt, že si zákazník zvolí rozměry dle typu a velikosti bytu, použitého okolního nábytku a dle svých in

Truhlářské práce - Jan Vejdělek - Truhlářské práce - Jan ...

Individuální řešení. Projev Vaší osobnosti. Nabízím Vám kompletní servis od prvotní konzultace, poradenství, výrobu, po dodávku a montáž. Vytvářím nejen sériové výrobky podle vzoru výrobních podniků, ale zejména realizuji Vaše představy a potřeby s d

Soukromé interiéry -

Váš byt či dům jsou jediným místem, kde se nemusíte nikomu přizpůsobovat. Dopřejte si nábytek přesně podle vašeho přání – od obývacího pokoje a kuchyně, přes postele z masivu, komody a skříně do ložnice a dětského pokoje, až po pracovnu či zahradní n

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ – Skříně, police, stoly, komody – Truhlář ...

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ – SKŘÍNĚ, POLICE, STOLY, KOMODY. Zajistím výrobu vestavěných skříní na míru, jídelních i TV stolů, komod a polic.

Kuchyně, nábytek Pardubice - Alin nábytek

Kuchyně a nábytek v moderním provedení na míru přesně podle vašich požadavků. Výroba kuchyní a nábytku probíhá v Pardubicích. Kuchyně i nábytek vyrobíme přesně podle vašich představ a požadavků z velmi kvalitních materiálů.

Pergoly - Truhlářství Simonides | Truhlářství Simonides

Truhlářství Tomáš Simonides, to je kvalitní nábytek na míru, kuchyně, vestavěné skříně nebo na míru vyráběný kancelářský nábytek.

Truhlář Kácha - Kuchyně, vestavné skříně, dveře a další ...

Kdo jsme. Jsme malá, rozvíjející se nábytkářská firma sídlící nedaleko Slaného. Na základě mnohaletých zkušeností jak v zakázkové výrobě, tak ve výrobě a montáží kuchyní a vestavěného nábytku, nabízíme realizace soukromých (kuchyně, ložnice, šatny, o

Démos trade, a.s.

Firma Démos trade je pro nás významným partnerem pro distribuci produktů Hettich co nejširšímu okruhu výrobců nábytku v České republice a na Slovensku.

Truhlářství, truhlárna Říčany - zakázková výroba nábytku ...

Naše firma nabízí zakázkovou výrobu na míru pouze z kvalitních materiálů. Vyrábíme z lamina, masivu i exotických druhů dřevin. Z lamina jsou to v dnešní době převážně kuchyně, vestavěné skříně a interiérový nábytek.

Truhlářství a stolařství Praha 6 •

Vyrábíme vestavěné skříně, kuchyňské linky, postele z masivu, nábytek z masivu, ložnice, dětský nábytek, bytový i kancelářský nábytek. Návrhy zpracujeme dle vašich představ. Zaměření na místě, vypracování návrhu a cenové nabídky zdarma. 608 383 823.