Stylový nábytek za přijatelné ceny

stavba lezecké stěny pro doma

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

lezecké tábory - Lezecká stěna Kladno

lezecké tábory. V průběhu roku pořádáme hned několik příměstských táborů - o téměř všechny dětské prázdniny (podzimní, pololetní, jarní apod.). Léto je také nabité příměstskými tábory a také jedním táborem skalním, ten už je ale pro zkušené děti ;-)

Stavba stěny | Lezecké centrum Vertikon - Singing rock Zlín

Lezecké centrum Vertikon. K Pasekám 7001 760 01 Zlín E-mail: Recepce/Kafébar ... Plocha stěny: 900m 2 ... Zázemím pro lezeckou stěnu je kafébar s 45 místy k sezení a nabídkou občerstvení.

Stavba kurníku -

Doporučuje se zvolit bidlo šířky 4,5 až 5 cm, dobře ohoblované bez ostrých hran. Jeho vzdálenost od zadní stěny musí být minimálně 30 cm a minimálně 25 cm od podlahy. Výběh pro slepice. V okolí kurníku je vhodné mít ohrazený výběh s hrabaništěm. Bude

TR Walls | Stavba lezeckých stěn

Naše činnost se zdaleka neomezuje pouze na území České republiky. Od roku 2000 se nám podařilo zrealizovat řadu významných zahraničních zakázek. Naše lezecké a boulderové stěny naleznete v Německu, Polsku, Rakousku a Chorvatsku.

Mobilní lezecké stěny - Mobilní lezecké stěny

Mobilní lezecké stěny: Mobilní lezecké stěny ... Vítejte! Nabízíme pronájem mobilních lezeckých stěn vhodných pro dětské dny, firemní akce, sportovní dny, festivaly, eventy apod. A) Stěna 1 x 6 m, jedna lezecká linie. Kapacita cca 250 - 500 lidí/den

Lezecké chyty pro začátečníky i pokročilé lezce - HOLDS market

Na našem e-shopu naleznete chyty od předních světových výrobců lezeckých chytů jako jsou AIX, Xcult, Flathold, Cheeta , Expression, Artline, Moon a další.V nabídce lezecké chyty vyrobené z polyesteru, polyuretanu, tvary chytů a velikosti pro začátečn

Balkny, posilovací desky, lišty na campus | Vše pro ...

Díl dětské lezecké stěny do dětského pokoje nebo na dětské hřiště. Lezecká stěna je z překližkové desky opatřené narážecími maticemi pro montáž dětských lezeckých chytů. Vhodná je kombinace dvou nebo tří dílů. Montážní šrouby a kotvy nejsou součástí

Stavební fotodeník | Horská chata Orientka

Tato fotokronika přináší desítky krásných fotografií ze stavby lanového centra, vysoké lezecké stěny, dětského hřiště, vekovního krbu a mnohé další Stavba lanového centra Orientka dostala jedno z nejvyšších lanových center v České republice.

Barva stěn - domácí nápady pro úžasnou dekoraci zdí

Malované stěny Barevná, malá nerezová ocel vypadá, že je vyrobena ze starých lahví na barvy, což je vynikající nápad, jak vyrobit něco naprosto báječného z recyklovaných předmětů Tato instalace stěn ve stylu pop art je ideální pro milovníky komiksů.

Dětská hřiště, výstavba a vybavení dětských hřišť ...

Pro každou věkovou skupinu máme dětské prolézačky, lanové věže a pyramidy, různé šplhací a lezecké stěny, lanové houpačky. Nabídka zahrnuje produkty pro malé děti, ale i pro děti staršího věku a dokonce i dospělé.