Stylový nábytek za přijatelné ceny

paměťové matrace resort recenze

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Matrace Dřevočal -

Hodnocení produktu: 92% 92% (Perfektní) 6 recenzí. tuhost 3 – středně tvrdé, paměťové, 130 kg, Zdravotní matrace, 7 Matrace Dřevočal Martina Tato matrace je vhodná pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka.

Matrace Tempur -

Hodnocení produktu: 10% 10% (Nepoužitelný) 1 recenze. MATRACE TEMPUR® Original Supreme 21 Základnu matrace tvoří 11 cm odolná základna DuraBase. Na ní leží 8 cm podpůrná vrstva Tempur, která je pružná, ale pevnější.

Matrace Purtex -

Hodnocení produktu: 98% 98% (Perfektní) 4 recenze. tuhost 2 – měkké, taštičkové, 110 kg, Zdravotní matrace, 5 Vysoce luxusní matrace, jejíž jádro tvoří hustá síť mikrotaštičkových pružin ve vlastních pouzdrech, rozdělených do pěti anatomických zón.

Matrace Candide -

paměťové, Matrace do postýlky Air Flow matrace značky Candide z velmi prodyšného materiálu. Je složená z 3D struktur vláken, mezi kterými proudí vzduch a nedochází k přehřátí tělíčka.

Matrace pro zdravý spánek | Ortopedické Matrace

Proč spát na zdravotních matracích? Kvalitní zdravotní matrace je investicí, která se Vám několikanásobně vrátí. Když se luxusně vyspíte, vaše mysl bude veselejší, váš mozek výkonnější, paměť jasnější, pohotovější a můžete si být jistí, že nebudete u

- nejlepší matrace na trhu

Discovery LUXUSNÍ SENDVIČOVÁ MATRACE, KTERÁ USPOKOJÍ KAŽDÉHO. ergonomicky členěné jádro v kombinaci studená FLEXI, elastická COMFORT a paměťová VISCO pěna

Matrace Dormeo -

Matrace značky Dormeo. Kompletní informace o produktech, nejnižší ceny z internetových obchodů, hodnocení, recenze.

Kvalitní české matrace | SNOOZE značkové spaní

Kvalitní matrace je společně s roštem nejdůležitější součást postele a zdravého spaní vůbec. Určitě se nechcete cítit jako princezna na hrášku a ráno se budit celí rozlámaní jen proto, že ležíte na příliš měkké, nebo neúměrně tvrdé matraci.

Nábytek -

vám poradí, jak vybírat Nábytek. Vybírejte si Nábytek podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Matrace DPV -

Hodnocení produktu: 98% 98% (Perfektní) 5 recenzí. paměťové, 130 kg, Zdravotní matrace, 7 Podrobnosti o produktu MAT-53796 200 x 90 x 22 Luxusní 7-zónová matrace je vyrobena z antibakteriální pěny a dvou roznášecích vrstev ze SILVER FOAM.