Stylový nábytek za přijatelné ceny

kuchyně akce mhd slavia praha

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Menu. JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK 2017 [PDF, 2 MB]; Rádi pro Vás připravíme menší či větší, soukromé či firemní akce, oslavy narozenin, degustační večery, rauty, bankety, video disco, barmanské show, řízené ochutnávky a další akce dle Vašich požadavků.

2–3 dny ve 4* hotelu: snídaně i 6chodové menu |

Na zastávku MHD Slavia to budete mít jen pár kroků a odtud už snadno dojedete do centra – tramvaj č. 22 jede přes náměstí Míru a Národní třídu až na Malostranské náměstí, tramvaj č. 6 potom přes I. P. Pavlova až na Václavské náměstí.

Návštěvou půlnočních mší se nejvíce přibližu- Z Vinohrad ...

q Vršovická 31 w / q U Slavie 2a w Řečeno s trochou nadsázky, život ve Vršovicích se odehrává mezi dvěma fotbalovými stadiony, potažmo kluby – Slavií Praha a Bohemians Praha 1905. Prvně jmenovaný hraje své zápasy v Eden Aréně,

Česko – Wikipedie

Česko, úředním názvem Česká republika, je stát ve střední Evropě. Samostatným státem se Česko stalo 1. ledna 1993, přičemž navazuje na tradice státnosti Československa, Českého království, Českého knížectví a Velké Moravy, sahající do 9. století.Podl

Denní menu restaurace Kavárna Slavia, Praha |

Jděte na jistotu a přečtěte si aktuální polední menu restaurace Kavárna Slavia. V Restu používáme cookies pro zajištění správného chodu webu, k analýze návštěvnosti, ke sledování výkonu, personalizaci obsahu a k cílení reklam.

Hotel Brno Maximus Resort - hotel, ubytování v Brně, tenis ...

Hotel Maximus Resort Hotel Brno nabízí ubytování v Brně u Brněnské přehrady, kongresy, restauraci, wellness, spa, tenis, bowling a svatby. Hotel Maximus Resort Brno v Brně nabízí ubytování až pro 120 osob ve tří a čtyř hvězdičkovém standardu. Tenis B

Ubytování | Katalog odkazů

A. V. Pension Praha, příjemný útulný rodinný penzion nabízí ubytování rodinám i obchodníkům v klidné ... A5A pension Poskytujeme bytováni v klidové části Karlových Varů jen 5 minut pěšky od centra města.

Poloha - Hostel Advantage

Poloha. Hostel Advantage se nachází v historickém centru Prahy (v UNESCO zóně), díky čemuž se snadno dostanete ke všem pražským památkám a zajímavostem v historickém centru Prahy, stejně jako na autobusové a vlakové nádraží.

eventisimo

Zábavné i poučné akce pro ty nejmenší, na kterých se však baví i dospělí! V dnešní uspěchané době není lépe strávený čas, než je ten s rodinou, a pokud navíc dětem svítí oči radostí, či překvapením…buďte si jisti, že v tom má prsty eventisimo!

Hotel Fontána - Brno -

mhd Na hotel Fontána se dostanete z centra města Brna následujícím způsobem: Před budovou hlavního vlakového nádraží nastoupíte na tramvaj č.1 ve směru Brno - Bystrc. Vystupte na zastávce Zoologická zahrada a přejdete na autobusovou linku č.302 a tou