Stylový nábytek za přijatelné ceny

komoda stavebnice dřevostavby na klíč

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Sruby a dřevostavby, dřevěné chaty, roubenky, chalupy ...
Do staveb dodáváme dřevěné podlahy,schodiště,okna a dveře vše z masívního dřeva. Po zateplení jsou naše chaty celoročně obyvatelné . Životnost našich chat je srovnatelná s zděnými stavbami.Jsme schopni stavbu dodat v jakékoliv fázi rozpracování (dodá
DŘEVOSTAVBY HARABIŠ, s.r.o.
Proč dřevostavby, srubové a roubené domy od Dřevostavby Harabiš, s.r.o. Stavbám masivních dřevěných domů a chalup se věnujeme od roku 2001 a to nejen do stadia hrubé stavby, ale především realizacím domů na klíč. Naše roční kapacita je okolo 9 domů.
Rodinné domy na klíč « Architektonická kancelář Křivka
Přehled nabídky rodinný domů na klíč, které je možno realizovat jako zděné nebo jako dřevostavby. Rodinné domy na klíč « Architektonická kancelář Křivka Individuální projekty rodinných domů | Projekty rodinných domů s dotací www.bo
Cnc dřevostavby – Moderní domy s plochou střechou
Tesařství Tichý – CNC krovy, dřevostavby , sruby, střechy na klíč. Moderní CNC technologií Hundegger Kvyrobíme dřevěné krovy na míru, dřevostavby , sruby, dále drobné dřevěné konstrukce jako altány, pergoly, garážová stání. Provádíme střechy na klíč.
Dřevěné domy stavebnice – Moderní domy s plochou střechou
Největší výhodou objednávky dřevěné stavebnice rodinného domu je její finanční výhodnost. Oproti jiným druhům výstavby domů se úspora pohybuje v řádech statisíců korun. Kvalita použitého materiálu přitom zůstává stejně vysoká. Dřevostavby na klíč ale
Dřevostavby | HOKINKA dřevostavby
Hledáte dodavatele pro stavbu domu na klíč? Předejte nám své vize a požadavky. My se postaráme o všechno ostatní. Nápady převedeme do řeči techniků a dáme se do práce. Většina přípravy probíhá ve výrobní hale, kde připravíme všechny sendvičové panely
DřevostavbyX - dřevostavby na klíč - rodinné domy
Dodáváme vám vaše vysněné rodinné domy na klíč. Dřevostavby již od 1,5 milionu. Ať už plánujete výstavbu bungalovu nebo vybíráte, jestli dřevostavbu montovanou.
Rekreační dřevěné chaty a sruby – DELTA
Dřevěné chaty s podkrovím. Po kliknutí na obrázek nebo název se Vám zobrazí detailní informace. Číslo v závorce je obytná plocha (bez teras a přístřešků).
STAVEBNICE RD, s.r.o.
Ve společnosti STAVEBNICE RD, s.r.o. vám nabízíme rozsáhlou nabídku více než 490 projektových řešení rodinných domů. Moderní rodinné domy z našich projektů vynikají různorodostí typových řešení a širokým cenovým rozsahem.
Srubové domy a roubenky Haniš
Srubové domy, s.r.o. Více než 470 realizovaných staveb v ČR. Domluvíme Vám osobní prohlídku v námi realizované stavbě srubu nebo roubenky.