Stylový nábytek za přijatelné ceny

camping stůl a jídelní lístek

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Hotel KorunaŠumperk

Šumperk je nazýván ,,bránou Jeseníků,, a hotel Koruna je tudíž výborným výchozím bodem pro výlety za zimními sporty (např. nejmodernější lyžařský areál v Koutech nad Desnou), ale i pro výlety do zajímavého okolí.

NAŠE MENU

ČTVRTEK 7.11.2019 - svátek má Saskie. Jelení ragú, Slepičí vývar s domácími nudlemi 240g Kuřecí stehno na másle, dušená rýže, kyselý okurek 109,-Kč ; 150g Filátko ze pstruha lososovitého na tymiánu, kroupové rizoto s pečenou červenou řepou 139,-Kč

Restaurace Třebovická Role

Restauraci Třebovická Role naleznete v klidném prostředí Třebovického parku. Příjemně klimatizovaná restaurace nabízí 35 míst v přízemí a 75 v prvním patře.

Jídelní a nápojový lístek a denní menu | Monte Bú

Jídelní a nápojový lístek brněnské restaurace a steakhousu Monte Bú se specialitami americké a mexické kuchyně šéfkuchaře Jiřího Ampapy a denní menu.

Rádi Vám zarezervujeme stůl: +420 604 847 742. Po - Ne / 10.00 - 23.00hod. Ristorante Pizzeria Roma Dr. Davida Bechera 659/5

Jídelní lístek › Pension u Faustů ve Křtinách ...

Kontaktujte nás na email: tel.: 604588792 . Home; Menu; Jídelní a nápojový lístek. Jídelní lístek; Nápojový lístek

Jídelní lístek | Restaurace U Dvou Pánů | Praha 1

Jídelní lístek. Vyberte si z naší široké nabídky tradičních českých jídel připravených podle moderních technologií. Rezervujte si stůl zdarma, pohodlně a spolehlivě ...

Nomad Restaurant– Stále nové pokrmy z kuchyň celého světa.

U nás v Nomad Restaurant Vám nabízíme příjemné posezení v osobitém interiéru stylově zařízené restaurace a výběr z pestré palety chutí pokrmů rozličných kuchyní.

Restaurace U Lva Hradec Králové | Originální Plzeňská ...

Jedinečná plzeňská restaurace v Hradci Králové, která se nachází v budově bývalého pivovaru. Nabízí tankové pivo Pilsner Prquell, a Kozel 11°.

Restaurant ADRIA– Středomořská restaurace v Semilech

Nabízíme vynikající gastronomii s převážnou orientací na středomořskou a balkánskou kuchyni. Při sestavování menu vycházíme ze sezónních surovin a klademe důraz na čerstvost a kvalitu.